Merhaba Değerli Kitapseverler,


Sultanın sırrını çözmeye hazır mısınız? Heyecan verici bir maceraya katılmak için sizi İzmir Kitap Fuarı'nda düzenlenen özel etkinliğimize davet ediyoruz: "Başkomser Nevzat'ın Macerası: Kültürparkta Gizemli Serüven!"


Bu eşsiz etkinlikte, Ahmet Ümit'in ünlü romanı "Sultanı Öldürmek'ten ilham alınarak düzenlenen bu gizemli serüvene katılın. Kültürpark'ın gizemli köşelerinde, Başkomser Nevzat'ın önderliğinde, eğlenceli bulmacaları çözerek cinayetin sırrına ulaşacak ve maceranın tadını çıkaracaksınız.


Tarih: 20 Nisan 2024

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2024

Yer: Kültürpark, İzkitapfest

Ödül Töreni: 20 Nisan 2024 - 20.00


Bu benzersiz etkinliği kaçırmayın! Bu gizemli serüvene atılmak ve unutulmaz anlar yaşamak için hepinizi İzkitapfest'e bekliyoruz. Eğlenceli bulmacalar, sürpriz hediyeler ve daha fazlası burada sizi bekliyor.

“Komser Nevzat'ın Macerası: Kültürpark’ta Gizemli Serüven” etkinliği için kontenjan dolmuştur!
 
Yoğun ilginiz için teşekkür ederiz. 
 
Etkinliğe katılmaya hak kazanan başvuru sahipleri ile iletişime geçilerek, detaylı bilgilendirme yapılacaktır.
  

YARIŞMA KURALLARI

  

Etkinlik sırasında oluşabilecek herhangi bir sorun veya anlaşmazlık durumunda organizatörlerin kararı kesindir.

  

Etkinlik sırasında yarışmacılar, başkalarının hakkına saygı göstermeli ve nezaket kurallarına uygun davranmalıdır. Taciz, tehdit veya şiddet içeren davranışlar kesinlikle kabul edilemez ve etkinlikten diskalifiye edilme sebebi olacaktır.

  

Katılımcılar, etkinlik sırasında verilen ipuçlarını kullanarak Kültürpark içerisinde gizlenmiş olan bulmacaları çözmeye çalışacaklardır. Bulmacaların çözülmesi, final ipucunun elde edilmesini sağlayacaktır.

  

Kazanan grup, final ipucunu bulduktan sonra etkinlik alanındaki organizatörlere ulaşmalı ve ipucunu teslim etmelidir. Kazanan grup, ödül ve övgüyü hak edecektir.

  

Kültürpark içerisinde herhangi bir malzeme, yapı ya da başka bir nesneye zarar vermek veya tahrip etmek yasaktır. Etkinlik alanında düzeni bozan ve diğer katılımcıları rahatsız eden davranışlar kesinlikle tolere edilmeyecektir.

  

Organizatör, etkinliği iptal etme, tarih veya saat değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Bu tür durumlarda, katılımcılar önceden bilgilendirilecek ve gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

  

Yarışmacı gruplar, etkinlik boyunca ekip halinde çalışmalı ve birbirleriyle iletişim halinde olmalıdır. Grup üyeleri arasında bilgi ve ipuçları paylaşılabilir.

  

Yarışmacı gruplar, etkinlik boyunca etkinlik alanı dışında herhangi bir yerde bulmaca çözmeye çalışmamalıdır. Etkinlik sadece Kültürpark içerisinde geçerlidir.

  

Yarışmacılar, etkinlik sırasında organizatörlerin talimatlarına uymakla yükümlüdürler. Organizatörlerin talimatlarına uymayan ve düzeni bozan katılımcılar etkinlikten diskalifiye edilebilir.

  

Yarışmacılar, yarışma başlamadan önce yukarıdaki kuralları dikkatlice okumalı ve kabul etmelidir.

  

Yarışmaya katılmak için her bir grup 4 kişiden oluşmalıdır. Daha az veya daha fazla kişi ile başvuru kabul edilmeyecektir.